| WoXGames a întrebat:

Cum salvez definitiv dimensiunea literelor de la yahoo messager?

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Messenger----preferences---- change fonts and colors----apoi alegi fontul, marimea, culoarea----dai ok si iar apply si ok! gata! happy

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Pey. dai clik acolo sus la mess unde scrie'messenger'apoi clik pe 'preferences'. o sa iti apara mai multe categorii din care tu alegi'appearance'. Dai clik unde scrie'change fonts & colours'alegi scrisul care vrei sa iti apara si dai okhappy

| Octaviana_9832 a răspuns:

Deci, Sus dai click pe Messenger -> Preferences
Acolo iti apare o lista cu mai multe optiuni. Tu o sa dai la Appearance. In dreapta o sa-ti apara niste chestii iar tu o sa dai click pe Change Fonts & Colors. Acolo iti va aparea tipul scrisului, marimea si culoarea. Tu iti alegi ce vrei de acolo dupa care dai OK... iti va iesi de acolo dupa care Apply -> Ok.
Si asta este big grin.

succes happy.