| anonim_4396 a întrebat:

Daca sterg pe cineva care se afla in lista mea de yahoo messager, ma sterg si eu din lista lui?

7 răspunsuri:
| dragutza a răspuns:

Nu, normal ca nu!happy chiar daca il stergi acea persoana poate sa-ti trimira meaje, maill-uri...etc! o stergi doar ca sa nu o mai vezi acolo in lista, ca doar si numale persoanei iti trezeste furie!

| Gabystelistu95 a răspuns:

Sigur ca nu.

| yuli10 a răspuns:

Nu, dar exista anumite programe cu care poti sa te stergi din lista de mess a altcuiva. http://www.computerica.ro/dab3-cum-sa-te-stergi-din-lista/

| Viuvi a răspuns:

Nu!
Doar acel cineva te poate sterge din lista lui, altfel nu poti!

| Dee a răspuns:

Nu... daca te stergi din lista cuiva asta inseamna ca te vede offline, doar daca ii dai ignor atunci acea persoana vorbeste degeaba cu tine deoarece tie nu iti apare nimic.
Deci daca cineva te deranjeazahee hee... Ii poti da ignor mai bine happy!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sterge-te din lista altcuiva de yahoo messenger online!

http://www.spydetect.net/remove-yourself-from-list

| ady14sugaru a răspuns:

Nuuuuuuu lol esti dus cu capuuu