| AlexUnder a întrebat:

Cum sau de unde pot sa fac un site ca TPU dau funda la primul si cel mai corect raspuns

Răspuns Câştigător
| angel_7075 a răspuns:

Pai poti sa faci pe blog big grinwinking

3 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Incearca cu www.ucoz.ro, un sistem destul de simplu prin care poti sa-ti creezi un Site sau blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

| MeteEmr a răspuns:

Daca site-ul il vrei sa fie cu de exemplu:"www.alexunder.RO"sincer nu stiu cum, si eu incerc sa imi fac dar nu gasesc niciun link.Eeee...Daca vrei sa fie cu de exemplu:www.alexunder.---------.ro\com atunci poti folosi:www.webs.com, www.ucoz.com,www.yola.com,www.lx.ro; atat din cate stiu eu. Sper ca te-am ajutat succes!

| MaraLove a răspuns:

Dai pe google si apoi scrii acolo webnode apoi te inregistrezi acolo...si iti faci un site!