| anonim_4396 a întrebat:

Cum sau unde va veti petrece sarbatorile de Paste?

11 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La Brasov la fiica mea.

daniela
| daniela a răspuns:

La Constanta impreuna cu nasii nostri, iar slujba de inviere sper ca la Manastirea de la Techierghiol.

tundenana
| tundenana a răspuns:

Sarbatorile de obicei ii placut sa le sarbatoresti cu cei dragi, acasa, apoi pe la rude... insa anul trecut am fost in Ungaria la o prietena ...nu zic ca nu a fost bine insa tot acasa e mai bine...

| sergiu2525 a răspuns:

ACASA LA CTA PT CA NU MAI AVEM BANI

| Xulescu_6752 a răspuns:

Voi merge sa-l caut pe Iepuras big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mult succes, speram sa-l gasestihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pacate acasa, imi doream sa fiu k prietenu dar nu se poate.Pacat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voi lucra noaptea. iar ziua ma voi stradui sa impac pe toata lumea.nasii,finii,fratii,sotia,cei trei copii, veciniisi nu in ultimul rand prietenii.acasa,la un gratar, la padure la plimbaresi nu in ultimul rand la biserica.

| vladmandea a răspuns:

Mi-o petrec la tara, deoarece ma obliga parintii...

| felicitas a răspuns:

Nicaieri nu e mai bine ca acasa alaturi de toata familia in sfanta zii de!

| robertzel00 a răspuns:

In familie ca asa e frumos....macar prima zi de pasti sa ciocnesti oua rosii cu familia

Întrebări recente