| Daria a întrebat:

Cum va veti petrece sarbatorile de iarna?happy

Răspuns Câştigător
| Nightfall a răspuns:

Pentru mine reprezinta o ocazie sa ii revad pe cei dragi si sa petrec un timp placut impreuna cu ei. Daca voi avea posibilitatea, vreau sa le ofer si cateva cadouri. Imi place sa primesc si mai ales sa ofer cadouri celor dragi. E o perioada in care imi revin si multe amintiri placute. Iarna e, de altfel si anotimpul meu preferat.

6 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Cu familia, rudele, la tara.

| MaliceThemen a răspuns:

La tara, sau cu mama acasa happy
Desi eu prefer sa ma duc la tara impreuna cu matusa mea si sa vina si bunicii, sa fim mai multi happy

| astro5 a răspuns:

Eu in fiecare an ascult cu familia mea colinde de stefan hrusca si il asteptam pe,,, mos craciun''

| Șttefania a răspuns:

Nu ca tot timul...straight face
pe criza asta nu mai ai cadouri ca acum 5 ani

| Rio4cwalk a răspuns:

Stau si il astept pe Mos Craciun laughing)) rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ţară cu toată familia, toţi prietenii, toate necuvântătoarele love struck.

day dreaming