| Tibi35 a întrebat:

Cum Scap de LAG in counter strike 1.6...am lag intre 100 si 200 chiar si peste 200

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omu vrea sa scape de lag... uite aici un tutorial bun: http://www.cs-gothic.ro/......ic490.html

7 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Vrei sa joci un Counter-Strike fara sa ai probleme cu lagul si fara sa intalnesti codati? Intra pe http://cso.iahgames.com/site/index.aspx si fa-ti cont, pe urma descarci jocul, il instalezi, pornesti jocul, introduci datele contului ca sa intri pe contul tau din joc si mai departe o sa vezi tu cum e, ca daca stau sa-ti explic care este diferenta fata de un Counter-Strike obisnuit, o sa-mi ia mult sa scriu si nu vreau sa stric surpriza. Acest Counter-Strike se numeste Counter-Strike Online, nu 1. 6. O sa ramai confuz la inceput, dar o sa afli tu cum sta treaba si o sa-ti placa. Cel putin mie imi place, ca acest Counter-Strike iti ofera niste motive interesante in plus ca sa joci.

| UrbanNinja a răspuns:

Scrii in consola: rate 25000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conter strike gratis fara e_mail fara adresa

| Zzeus a răspuns:

Frate cum aveti voi lag de 100-200 eu am lag numai 8-10 magim 25 foarte rar! Scrie in consola adica apesi pe tasta unde sunt semnele astea `~ si scrii acolo : rate25000 dar in unele cazuri nu merge! Succes! uite un servar bun Prorom.zapto.org

| forniden a răspuns (pentru Zzeus):

Am incercat dar nu mi-a mers

| marius97 a răspuns:

Si mie mere naspa