| Hughy a întrebat:

Cum scap si eu de plictiseala?

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Ai auzit de filme, jocuri sau iesiri cu prietenii?

| T4zu a răspuns:

Asta e intrebare buna laughing... pai eu iti recomand sa iesi cu prieteni, te uiti la un film, faci ceva pentru. ziua de maine sau ce imi place mie si voua cel mai mult "IEI O CARTE, O DESCHIZI, O INCHIZI REPEDE SI O PUI PE FOC laughing"

| Jasmin15 a răspuns:

Cum sa scapi de plictiseala? Pai. ai putea face multe lucruri. spre exemplu : iesi pe afara cu prietenii, joaca un joc, uita-te la un film, sau pur si simplu stai pe TPU. happy

| deniiissss a răspuns:

Iesi cu prietenii, uita-te la un film.

| veronel16 a răspuns:

Ca sa scapi de plictiseala invata sa gindesti.Aceasta este cea mai nobila preocupare a omului, deci daca ai o preocupare, inseamna ca nu te vei mai plictisi. Success!