| AnToNiKa_7758 a întrebat:

Cum se cheama jocul ala cu pesti in care este un peste mare care mannca cat mai multi pestisori mici iar cu masura ce mananca tot creste?
Numele jocului este alcatuit din 2 cuvinte:primul este "Farm", iar al doilea nu mai stiu care este.(nu este farm frenzy)

Răspuns Câştigător
| Aliiiiiiii a răspuns:

Nu stiu despre ce vorbesti dar am un joc la fel si se numeste Feeding Frenzy.

6 răspunsuri:
| MissAvocado a răspuns:

Nu e cumva feeding frenzy
eu asta il am si e exact cum spui tu este un peste mare care mannca cat mai multi pestisori mici iar cu masura ce mananca tot creste
funda?

| Zippy a răspuns:

Frenzy Fish

| Jianu_Ionut_1999 a răspuns:

Sall stiu cum se numeste jocu acela Fish_Tales
Fuda?! Plzz