| Kid_5810 a întrebat:

Cum se cheama melodia din reclama cu camp rock2 de la disney, spune ala 'cantece noi' si baga o mel foarte frumoasa.nu i wouldn't change a thing, stie cineva?

Răspuns Câştigător
| BlahxD a răspuns:

Bunaaa xD. Asta e melodia daca nu ma insel :) => http://www.youtube.com/watch?v=VwTqYhWlNqQ

2 răspunsuri:
| DeEa_8231 a răspuns:

It on sau cant back down sau this is our song :X sau... nu mai stiu laughing A! sSau fire! Sau brand new day ...sau,mai lipsesc 2 din piese.Cauta. big grin!

| Lavii19 a răspuns:

Uite astea sunt toate mel de la camp rock 2 vezi care este:
can't back down
fire
i wouldn't change a thing
it's on
heart&soul