| mihaela11 a întrebat:

Cum se curata ierburile si pietrele de pe barn buddy? Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Mia010 a răspuns:

Daca te referi la acele teritorii care au si pietre si ierburi, pe acelea nu le poti curata. Ele pot fi cumparate.Clik pe ele si iti spune acolo suma. Pentru ierburile ramase in urma recoltei clik pe lopata de jos, iar daca vecinii tai au pus buruieni la tine in ferma atunci poti da pe ierbicid si sa le inlaturi!
Primesc funda?

1 răspuns:
| dariu a răspuns:

Deci fi atenta dai click pe manusa aia maro si dai click dupa ce ai curatat dai pe aia asa ca o lopata dai funda plisss