| GherGhe_Valntin_1998 a întrebat:

Cum se face tusul pentru tatuaje am auzit de la niste prieteni diversi ca pot sa fac cu pasta de la pix sau cu restul de pe un carbune sau sa cumpar cerneala etc

Imi dati sfaturi cum sa fac sau ce sa fac.

P.S Am cumparat niste cerneala dar nu merge trebuie sa fie mai gros tusul ca uleiul de gatit

1 răspuns:
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Cu tusuri improvizate risti sa se decoloreze sau sa se stearga in timp, chiar sa faci o reactie alergica.
Iti recomand sa iti faci niste analize de alergie la tusuri si sa-ti cumperi un tip la care nu esti alergic.
Sper ca te-am ajutat. happy