| AleXandrUavfc a întrebat:

Cum se inchide o consola XBox 360 pentru Winows? Are wireless si nu stiu cum se opreste.Va rog fara raspuns de genul scoate-i bateria. Din ce buton se inchide? Ajutor! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Serioscoaielasanumele a răspuns:

Tii apasat pe butonul din mijloc! x ala sau cum arata ala din mijloc. Bafta

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

In fata are butonul principal si tii apasat pe el pana cand se opreste daca nu atunci mergi in spate si are un intrerupator mic dai acolo si se inchide.