| xPitikaa a întrebat:

Hei, aș dori și eu ajutor în legătura cu wireless la un laptop.

Vara mea și-a luat un laptop Compaq dar nu mai știu exact ce model, însă ea avea un buton cu care activa wireless-ul..Este un buton roșu exact lângă butonul de Pornire/Oprire. Când îl apăsai(butonul acela roșu) se făcea albastru, ceea ce indica faptul că era conectat (acel laptop) la wireless.

De curând ea și-a stricat/rupt butonul acela, sau ceva de genul...și aș vrea să știu dacă nu cumva se poate activa wireless-ul fără acel buton..adică direct din calculator sau vreun program ceva de pe internet(dacă da lăsați și un site, merci:*).

Deci, întrebarea este: Cum se poate activa wireless-ul fără acel buton?

P.S: știu că nu m-am exprimat cel mai bine, dar cred că întelegeti care e problema.

P.P.S: Vă rog să veniți cu cât mai multe răspunsuri. Cel mai bun răspuns primește funditzăăăăăă love struck.

1 răspuns:
| GTAgamer a răspuns:

Daca imi spui ce windows ai, iti spun, ca nu pot fara