| LaMLaMlaMa a întrebat:

Cum se intra pe chat?

Răspuns Câştigător
| Corina2 a răspuns:

Sincer.nu stiu cum. dar iti dau un sfat nu intra pentru ca sunt foarte multi virusi si iti distrugi calculatorul. dac macar putin tii la ellaughing nu incerca sa intri. oricum vezi tu...have a nice day

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

O iei tot inainte, apoi la stanga si dup'aia a treia usa la dreapta. apesi si impingi usor pe clanta si gata.

http://www.tpu.ro/shoutbox.html 8-)

| 334499 a răspuns:

De sus de la Discuta Live!
Te-am vazut ca ai intrat pe acolo, deci stii deja happy

| johnny_1840 a răspuns:

Lady gaga nu intra pe chat pentru ca e naspa, mai bine ramai tu la muzica, pentru ca te descurci destul de bine laughing))

| alexutza_9130 a răspuns:

Simplu. daca vrei pe cel de copii mai mici dai pe google si scrii chat daca vrei pe cel care intra persoana mai mari pe apropo.ro big grinbig grinbig grin