| sefata a întrebat:

Cum se joaca Lady popular? cum se fac banii, explicati-mi si mie va rog! Fundita pentru primul raspuns!:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti iei iubit de la disco, serviciu de la centrul de servicii, joci jocuri si cumperi haine, decoratii pentru apartament, mancare, iar tu iti iei apartament de la centrul specializat. ca sa o faci fericita iei mancare si o duci la terapeut(la spital). ca sa treci nivele trebuie sa indeplinesti scopurile. fundita?

2 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Pai eu am cont trebuie sa te angajeti si acolo ai maxim 8 ore si a doua zi primesti bani in functie de ce slujba ai!happy

| ashley26pink a răspuns:

Iti iei iubit de la disco, serviciu de la centrul de servicii, joci jocuri si cumperi haine, decoratii pentru apartament, mancare, iar tu iti iei apartament de la centrul specializat. ca sa o faci fericita iei mancare si o duci la terapeut(la spital). ca sa treci nivele trebuie sa indeplinesti scopurile. fundita?