| GeorgianaDragus a întrebat:

Imi spuneti si mie cum se joaca Lady popular. dau funditabatting eyelashes. asa in mare sa`mi explicati numabig grin

Răspuns Câştigător
| justagirlll a răspuns:

Pai in primul rand intra pe asta
http://www.ladypopular.ro/
e in romana
uite,astea unt instructiunile pe care le primesti la inceput

Salut draga Domnisoara,

Bine ati venit in lumea LadyPopular, o lume unde va puteti distra , gasi multi prieteni, invata sa fiti responabila,si sa va ocupati cu problemele aparute. Trebuie sa va avertizez ca este decat un joc,nu luati actiunile din el in mod serios. Este decat o viziune a lumii inconjuratoare dar nu reflecta realitatea. Daca sunteti sub 13 ani trebuie sa aveti accordul parintilor pentru a juca acest joc.

Baza este sa aveti grija de domnisoara dumneavoastra. Trebuie sa o faceti frumoasa, placuta si respectata mai presus de orice. Trebuie sa fie sanatoasa si fericita.

Greutatea ideala a domnisoarei este de 57 de kilograme. Nu uita daca ii cresteti greutatea in excess sau daca scade foarte mult nu este sanatos si o sa faca domnisoara nefericita. Deci incercati sa o mentineti in jurul greutatii perfecte. Pentru asta aveti diferite optiuni in joc cum ar fi sportul nutritia sau altele.

Cu dezvoltarea jocului vei avea sansa sa faci diferite activitati - sa te duci la servici, sa castigi bani, sa dansezi cu prietenii, sa ai grija de un animal, sa te duci la cumparati sau sa cumperi haine si alte accesorii, sa iti aranjezi casa , si desigur sa stii toate barfele si toate stirile din lumea modei. Poate chiar vei intra pe Podiumul modei si vei lua toate trofeele. Iti dorim asta!

Daca esti plictisita, poti intotdeauna sa vizitezi sectiunea de minijocuri. Sunt distractive si usoare, si daca joci in fiecar zi vei creste inteligenta domnisoarei si resursele. Aceste decizii depind de tine. Cum vei avansa in joc o sa ai mai multe optiune care o sa ti le poti permite, desigur provocand Domnisoare la jocuri , fiind cel mai intrigant lucru. Dar inainte sa intrii aici te rugam sa citesti cu grija in ce constau provocarile si pe ce se bazeaza, si chiar sa incercati simulatorul inainte sa faceti vreo actiune!

Daca aveti intrebari puteti sa ne contactati pe forum sau in joc sau sa scrieti suporterilor nostri

Speram ca o sa te distrezi de minune in lumea domnisoarelor!

Iti sugeram sa incepi jocul si sa devii familiar cu Scopuri pentru urmatorul nivel.

deci sa iti zic si eu cate ceva
ca sa treci nivelele trebuie sa fcai sarcinile(domnisoara mea-scopuri) e destul de explicit...
ca sa faci bani trebuie sa faci un curs de calificare(oras-birou locuri de munca),apoi sa iti iei un job si primesti bani
ca sa te angajeti iti trebuie si iq...il obtii daca joci jocuri si daca mergi la biblioteca

de asemenea trebuie sa ai greutatea de 57 kg,ca sa fie fericita si sa ai grija sa nu ii fie foame,sete etc,altfel moare
si ca sa iti gasesti prieten mergi la disco
de asemenea poti sa iti iei apartament si sa il mobilezi
cel mai bine e sa faci misiunile,te vor ajuta mai mult decat daca faci dupa capul tau
si inca ceva,ca sa iti iei animal iti trebuie diamante,pe care le cumperi cu bani reali

sper ca te-am ajutat

poate imi dai funda

bye

1 răspuns:
| Stelutssa a răspuns:

Pai trebuie sa o imbraci pe domnisoara, sa o faci cat mai frumoasa, dar sa nu iti consumi toti banii.Sa mergi la munca, sa ii faci baie, sa o pui sa doarma.In mare trebuie sa ai grija de ea si sa faci cat mai multe puncte jucandu-te jocuri, schimbandu-i freza(hainele), facand diferite activitati. Sper ca te-am ajutat. Funda, pls:*