| Loly a întrebat:

Cum se joaca Lady Popular? mi-am facut si eu un cont mai mult din curiozitate dar nu inteleg mai nimic. Dau fundita celui care explica cel mai bine.Ms!

Răspuns Câştigător
| cristina9716 a răspuns:

Adevărul e că aici ai dreptate. Şi eu mi-am făcut cont pe site-ul acesta şi pot spune că nu mă descurc deloc. Este foarte îmbârligat. Sfatul meu ar fi să cauţi rubrica cu "About game" (scuze pentru cacofonie), adică rubrica ce-ţi explică totul despre joc. Apoi dacă nu te descurci cu tradusul din engleză în română poţi da pe google translate să te lămureşti. Ar fi o soluţie. na. happy
Spe că ţi-am fost de ajutor.

Baftă.

3 răspunsuri:
| SMTHING a răspuns:

Pai exista si Lady popular in romana

http://www.ladypopular.ro/

Totul este in romana, iti explica acolo, asaca nu mai trebuie sa iti explic eu;):-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu mi-am facut cont dar nu imi merge asa ca l-am lasat balta si ma joc stardoll

| AshliyEliza96 a răspuns:

Si eu mi-am facut cont dar daca nu stiam cum se joaca am lasat-o balta! iti recomand stardoll e mult mai fain. eu sunt ladyfarytale. sper sa ne,, vedem,,. bafta!