| adelina_7242 a întrebat:

Cum se joaca sims2?

13 răspunsuri:
| PiCcaCciu a răspuns:

Sims 2? Este cel mai tare joc, eu la`m jucat p play station dar acum nu il mai am. Iti faci un avatar p urma intri in joc, iti faci serviciu, iti faci o familie, poti sa ii bati p unii laughing sau sa nu ii lasi sa mearga la toaleta. iti faci prorpia ta casa iti alegi acolo ce fel de scaune, paturi.Si din astea. Dar cu timpul o sa afli si mai multe.winking Sfatul meu sa nu il arunci nciodata si sa il pastrezi pentru toata viata ta.

| corinuta20 a răspuns:

Unde apesi sa intri in joc?

| adelina_7242 explică:

Ok mi-am creeat avatarul dar dupa aia unde dau ca sa iintrtu in joc?

| n0bodywants2b3l0nely a răspuns:

Simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar asa, cum intri in joc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am acest joc cu sims 2. dar in afar de casa nu pot pleca vreau sa stiu cum pot sa plec in alta parte in afara casei? poate cine imi raspunde si mie.pana atunci va multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru e a plecat chemi un taxi si iti arata unde vrei tu sa mergiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii sims2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte simplu trebuie sa iti faci familii si sa te pui in locul lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se joaca sims body shop? cine ma poate ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa mergi la ul lot trebuie sa iti cumperi telefon.dai pe el ca sa sune si apest pe transportions.

| loredana24 a răspuns:

Sims 2 hm... pai adelina fi atenta e ft tare jocu asta in Sims obiectivele tale în viaţă este faima,
averea, familia, dragostea sau cunoştinţele.Iti creezi o familie, apoi ai grija de ea, e o viata virtuala, conteaza ft mult banii, sa ai ce sa mannci, sa iti faci propria ta casa big grin deja e ft tare nu? succes si afla mai multe u in joc big grin

| Madalina_Similea_1925 a răspuns:

Cum se joaca sims 2/
?
unde pot gasi jocul?