| Codruta a întrebat:

Cum se joaca Sorority Life de pe hi5? Plss explicati-mi pas cu pas big grin Funda la cel mai explicit raspuns

Răspuns Câştigător
| Anonima_9977 a răspuns:

1.iti faci un cont
2.alegi "job" si dai pe " dog walker"
3. dai pe "socialize" si alegi ce sarcina vrei tu care sa iti includa energia pe care o ai
4. daca dai pe House Mom acolo ai disponibilitatea sa cumperi energie, bani, stamina pe puncte brownie( puncte care iti apar dupa ce termini sarcini de nivel ~ gold, silver etc.~ si dupa ce termini leveluri)
5. daca dai pe "Fight" poti alege o fata din lista cu care te poti "bate in accesorii", ai grija ca fata respectiva sa aiba mai putini " House Size" si level decat tine!
6. de la "Glam" poti achizitiona accesorii haine si masini
7. dupa ce strangi mai multi bani poti depozita o parte din ei la "Bank", caci o sa-ti foloseasca mai tarziu
8. dupa o batalie sau mai multe te poate indemna ceva de genul " You went to SPA"
9. la "Spa" de te vei duce vei folosi numai banii din bank, nu si cash
10. de la my hause poti trimite invitatii prieteniloor tai de hi5 sa ti se alature la joc, caci multi prieteni inseamna cat mai multe batalii castigate
11.la "My Self" o sa iti vezi propria ascensiune( cat mai ai pana sa treci la urmatorul nivel, cata energie ai, cata stamina si cata confidentialitate
12.la "My style" poti proba ce ti-ai cumparat precum o garderobahappy
13.in "Catwalk" poti vota alte fete
14. la "my status" undeva in dreapta sus scris cu negru iti vor aparea toate accesoriile, masinile, hainele, luptele castigate si cele pierdute, cate depresi ai provocat si cate depresi ai avut, dar si cate evenimente ai organizat

fundita:?

1 răspuns:
| Anonima_9977 a răspuns:

1.iti faci un cont
2.alegi "job" si dai pe " dog walker"
3. dai pe "socialize" si alegi ce sarcina vrei tu care sa iti includa energia pe care o ai
4. daca dai pe House Mom acolo ai disponibilitatea sa cumperi energie, bani, stamina pe puncte brownie( puncte care iti apar dupa ce termini sarcini de nivel ~ gold, silver etc.~ si dupa ce termini leveluri)
5. daca dai pe "Fight" poti alege o fata din lista cu care te poti "bate in accesorii", ai grija ca fata respectiva sa aiba mai putini " House Size" si level decat tine!
6. de la "Glam" poti achizitiona accesorii haine si masini
7. dupa ce strangi mai multi bani poti depozita o parte din ei la "Bank", caci o sa-ti foloseasca mai tarziu
8. dupa o batalie sau mai multe te poate indemna ceva de genul " You went to SPA"
9. la "Spa" de te vei duce vei folosi numai banii din bank, nu si cash
10. de la my hause poti trimite invitatii prieteniloor tai de hi5 sa ti se alature la joc, caci multi prieteni inseamna cat mai multe batalii castigate
11.la "My Self" o sa iti vezi propria ascensiune( cat mai ai pana sa treci la urmatorul nivel, cata energie ai, cata stamina si cata confidentialitate
12.la "My style" poti proba ce ti-ai cumparat precum o garderobahappy
13.in "Catwalk" poti vota alte fete
14. la "my status" undeva in dreapta sus scris cu negru iti vor aparea toate accesoriile, masinile, hainele, luptele castigate si cele pierdute, cate depresi ai provocat si cate depresi ai avut, dar si cate evenimente ai organizat

fundita:?