| cerculetezburatoare a întrebat:

Cum se joaca jocul lady popular?

8 răspunsuri:
| Smile_3473 a răspuns:

Tu ai o domnisoara de care trebuie sa te ingrijesti. Trebuie sa ai grija ca fericirea, sanatatea, foamea, energia, setea si igiena sa fie la niveluri cat mai ridicate. De asemenea, dupa ce faci un curs, obtii o calificare pentru un loc de munca(sau mai multe). Poti sa mai castigi bani si la mini jocuri. Cu banii poti face diferite lucruri: sa-ti cumperi haine, sa schimbi coafura, piercing-uri, etc. De asemenea, in sectiunea domnisoara mea, ai in dreapta, SCOPURI. Acolo sunt scopurile pe care trebuie sa le indeplinesti pentru a ajunge la un nivel mai ridicat.

Sper ca ti-am fost de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Estifrumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cont pe lady popular dar nu-mi arata fata ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nusch cum sa ii fac casa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am si eu cont pe lady popular si am ramasfara diamante cum fac rost de diamante ce trebuie sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa iti faci casa dai sus pe oras si dai pe agentia imobiliara (cladirea alba) si dai pe inchiriaza. zilnic o sa platesti chirie 25$

| mumusikyubytzik_6047 a răspuns:

Mie nu-mi arata apartament luati id meu ia idu meu nebunatik_dulcik2000

| mumusikyubytzik_6047 a răspuns:

Scuze
asta e
zanasi_porumbelulalb