| DarkShina5566 a întrebat:

Cum se numea melodia de aseara de la Nora pentru mama? Melodia lui Ioan si a Mihaelei, cea pe care erau puse imagini de pe parcursul concursului. fundita

1 răspuns:
| mariusmac85 a răspuns:

Bună ziua! Văd că întrebarea este de ani buni de zile și nu ți-a răspuns nimeni. Poate ai aflat deja sau nu? Caută emisiunea și ediția respectivă și folosește aplicația Shazam pe telefon și dacă este o melodie? cunoscută internațional. O va găsi. Dacă mai poți da de emisiune. Probabil pe antenaplay este cred. Cred?