| irinuk11 a întrebat:

Cum se numea programul ala de modificat poze, care parca te facea mai slaba laughing
?
Ms:*:*

Răspuns Câştigător
| Parisblue a răspuns:

Poti cu photo instrument...incearcawinking

16 răspunsuri:
| evoke a răspuns:

thinking PhotoInstrument straight face il butonez de iasa fum din el laughing j tot nu reusesc sa modifik o poza calumea:-l laughing tt uit p unde is chestiile care mi le trebuiestraight face laughing

| Ramonaaaa a răspuns:

Photo scapestraight facethinkingthinking

| TzaCaNeL a răspuns:

Photoscape? /:)

Iti recomand Photoshop, e cel mai bun si gasesti tutoriale peste tot. Daca vrei sa il descarci, uite aici link: http://fbx.ro/u5lsv4h8zy2e9vcj

| Klara a răspuns:

Photoshop, cu liquify tool, dar nu vad de ce ai vrea sa te faca mai slaba...De ce toata lumea doreste sa fie altceva decat e? raised eyebrows

| Rioko a răspuns:

Eu cred ca mai bine ai incerca taaz (nu stiu sigur daca te face mai slaba dar e un minunat program de modificat poze, e accesibil on-line si usor de folosit... te poti da cu fond de ten sau sa te machezi sau multe multe altele...) Eu il folosesc de ceva timp nu trebuie sa platesti ceva ca sa modifici poze. Il poti cauta pe google sau il gasesti la adresa www.taaz.com

| Ana a răspuns:

Photoshop

| anonymus12345 a răspuns:

Eu am raspuns mai jos big grin

| mariusciocan a răspuns:

Se numeste alergat + regim + nu mancat dupa ora 6. te face slaba. happy nu te mai amagi cu un program pe calculator laughing

| irinuk11 explică:

Nu vreau sa ma fac eu mai slaba am vazut la televizor la emisiunea aia "Cearta in bucate "parca fata aia grasa care si-a modificat corpu adica s-a facut mai slaba.Si vreia si prietena mea sa stie cum se num programulwinking

| Emma_1878 a răspuns:

Photoinstrument

| casy_5467 a răspuns:

Photoshop...cred...dar is multe:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photo instrument(cel nou)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fitness

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photo instrument

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cineva un program care modifica fundalul unei poze, pentru ca ceea ce se afla pe fundal mai bine zis in spatele persoanelor din poza nu se potriveste, daca as putea adauga un peisaj ceva multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sugi