| YTBDrawingBase a întrebat:

Cum se numea "sportul"sa-i spun asa,care te impiedici intentionat prin magazine,te arunci in alimente, prefacandu-te ca te-ai impiedicat?

12 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Hal"bere"!

| Dumnezău a răspuns:

S-a mai inventat un cretinism de sport? Nu cumva trebuia sa se opreasca astia cu dizabilitati la planking, le-a mai trebuit ceva sa-si ocupe vietile plictisitoare si patetice?

| Ramo137 a răspuns (pentru Dumnezău):

rolling on the floor...

| YTBDrawingBase explică (pentru Dumnezău):

Da mai fratelaughing am vazut la televizor acum un an,si mi s-a parut frumos, faceai farse intentionate, cadeai langa oameni peste alimente, dar intentioant, si te filmai, la fel ca plankingul[atat ca e poza acolo].Dar exista!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Daca chiar exista asa ceva, eu devin campion laughing.

| YTBDrawingBase explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Pai cum ii spune?

| Exxtremus a răspuns (pentru ϟkatεVaηϟ):

Mie-mi zici?laughing

| chupachups1234 a răspuns (pentru YTBDrawingBase):

A spus ''DACA chiar exista'', nu ''DA, exista'' laughing)

| Exxtremus a răspuns:

Eu cred ca era camera ascunsasadsadsadOare slabesti de la el?sad

| Alexa843 a răspuns:

Slalom.

| EricaxD a răspuns:

Ceva gen, vandalism?rolling on the floor