| KingofWaR1 a întrebat:

Cum Se Numeste Melodia De Aici? : http://www.youtube.com/watch?v=8DkWAF2lXfM&feature=relat ed Scuzati Continutul Obscen Al Melodiei

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

DOC-The DOCFather http://www.youtube.com/watch?v=6_YnNa8qKQI

5 răspunsuri:
| Ramonna18 a răspuns:

Nascut in 2002?laughing) cum ramane cu "vine, vine primavara? "happy

| CristianCRS a răspuns (pentru Ramonna18):

Daca tot faci,, mistouri'' denastea...,, Vine, vine primavara '' se canta la gradinita. Asadar e treaba lui ce asculta si cand e nascut! Mai bine ai remarca felul in care se exprima foarte corect dupa cum vezi .So...nu are nici o relevanta ce asculta si anul in care e nascutwinking.

| Ramonna18 a răspuns (pentru CristianCRS):

Nu te supara, dar in calitate de ce apreciezi dumneata faptul ca fac eu mistouri? "so" raspunsul tau e irelevanthappy faptul ca se exprima corect e de apreciat? nu-i normal sa te exprimi corect? ce-i asa deosebit? mai bine ai remarca genul pe care-l asculta si care nu e potrivit varstei in loc sa o faci pe filosoful happy

| CristianCRS a răspuns (pentru Ramonna18):

Nici nu ma supar si nici nu vreau sa ma cert cu tinehappy Daca ai urmari ce se intampla in jurul tau si aici ma refer la viata de zi cu zi cat si la net ai observa ca s-a ajuns in stadiul in care exprimarea si vorbitul corect au ajuns chiar niste lucruri pe cale de disparitie happy Cat despre vechea polemica, varsta vs. gen muzical ...nu exista nicaieri o regula scrisa in care sa se specifice ce gen muzical este potrivit pentru fiecare varsta. Ti-am zis nu vreau sa ma cert cu tine, dar vorbesc din propria experienta, la varsta lui,, rupeam'' casetele cu mafia si la familia cand altii,, rupeau'' manelele....si in ciuda limbajului vulgar folosit de ei, am ales doar mesajul. Ar fi mai simplu daca nu am mai judeca asa la primul impuls happy Sper sa intelegi.

| KingofWaR1 explică:

Praetor69 mersi ca ma aperi si la varsta mea ascult ce muzica vreau.meriti o funda cat kapu tau de mare!