| cipri1999 a întrebat:

Cum se poate da ignor la unu pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Kristinikaaa a răspuns:

Dai click pe "Friends" in dreapta sus pe profilul respectivei persoane, iar in lista aceea iti apare "Unfriend" - dai click, apoi cauti optiunea de "Block/Report" si bifezi "Block". Bafta!

10 răspunsuri:
| madu1295 a răspuns:

Dai la sagetica aia de sus, de langa Acasa, si dai setari de confidentialitate, dupa care jos trebuie' sa scrie ''Persoane şi aplicaţii blocate'' si dai click pe ''Administraţi procesul de blocare'', dai la blocare utilizatori, ii scrii numele si l-ai blocat. Dupa normal, trebuie' sa dai save! Si gata. happy Succes.

| cipri1999 explică:

Dar unde este acest remove?

| soldatzyka a răspuns:

Il/o scoti din lista de prieteni sau il/o raportezi sau il/o rogi frumos sa te lase-n pace

| Teodorukka a răspuns:

Pai,intri pe persoana respetiva si in dreapta sus la persoana iti arata acolo multe adica : prieten abonare si mesajtu stai cu mousu pe abonare si dai pe ultima dezabonare la fel si cu celalalt stau cu mousu pe prieten si dai pe ultimu sterge din lista de prieteni atat trebuie doar FUNDA?

| paul_2660 a răspuns:

Nu poți, doar remove!

| Surloi_Elena_1982 a răspuns:

Ana surloi

| Raulet_Alexandru_1995 a răspuns:

Cum se da ign pe fb

| AiIiIiIiRadu a răspuns:

Dai "blocheaza" happy