| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poate fura la barn buddy atunci cand cainele are mancare?

3 răspunsuri:
| Andreeaツ a răspuns:

Nu se poate fura deocamdata. Cand iti cumperi cainele la descriere zice ca se poate fenta cu biscuiti pentru caine. Dar acestia nu apar decat probabil peste 1 an cand se upgradeaza jocul happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa dai tab pana ajunge la cuvintele fermele prietenilor. da de mai multe ori si iti arata tot ce e in ferma. tu dai clic pe caine sa dispara tu iei recolta si dupa dai ok.

| julia22 a răspuns:

Era chestia cu data dar nu mai merge