| Orbithh a întrebat:

Cum se poate trimite mesaje cu numar >ascuns?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Formeaza inaintea numarului #31#

13 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Mesaj nu se poate doar apel
PaPa pUp

| summertime a răspuns:

Sal! Inainte era cu #31# inaintea numarului, dar acum nu mai stiu daca se mai poate.Totusi,daca vrei sa incerci sa trimiti asa, trimite-i mai intai mamei tale/tatalui/fratelui/surorii asa vei sti sigur daca va functiona sau nu.

| DaNaDoT a răspuns:

Nu se poate decat apel cu numar ascuns, pui in fata numarului #31#

| Narfundo a răspuns:

Diez 31 diez si scrii numaRu in'continuare

| doroteea a răspuns:

Nu cred ca se pot trimite mesaje cu numar ascunstongue.

| dianacoolforever a răspuns:

Nu se trimite!

| Cosmin4Fan a răspuns:

Nu se poate.

| CIC a răspuns:

Nu se poate!

| Ionutz a răspuns:

Inainte se putea scriai la mesaj primadata R31diez dar acum nu mai merge au schimbat astia sa nu se mai poata trimite

| strawberryblonde a răspuns:

Din pacate nu se mai poate trimite mesaj cu nr ascuns in reteaua Orange stiam eu.Mai demult era diezristeluta apoi scriai mesajul, acum nu se mai poate doar apel cu nr ascuns.

Răspuns utilizator avertizat
| m2n7 a răspuns:

Nu se mai pot trimite mesaje cu nr ascuns.doar sa suni cu nr ascunshappy