| LoOvE a întrebat:

Cum se scrie si cum se traduce din engleza in romana : iu mad a facar?

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Se scrie "you mother fucker" şi se traduce să f.i pe mă-ta...

8 răspunsuri:
| EduardTPU a răspuns:

YOU MOTHER FUCKER si o poti interpreta ca: tu mama matii de nenorocit

| Horia_8139 a răspuns:

Tu ai facut un escroc.

| naoko a răspuns:

Buna,cred ca spune"Ai innebunit nenorocitule". Funda?

| Neddme a răspuns:

In primul rand se scrie : you mother fucker
si cred ca se traduce "nenorocitule" sau ceva de genu`, bineinteles nu mot-a-mot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se scrie you mother fucker

| AngiFmss a răspuns:

You mother fuckerbatting eyelashes Treaducere: -Tu mama nenorocit!

Funda?:d

| IoanaH a răspuns:

You mother fucker*? mai bine nu vrei sa stii...e o injuratura in tot cazullaughinglaughinglaughinguna naspa rau

| dyana7 a răspuns:

Is scrie: i made a facesi se traduce :am facut o fata fundaaaaaaaaaaaa