| lunaamara a întrebat:

Cum se termina d gray-man? Castiga sau mor toti?

Răspuns Câştigător
| JiHyun a răspuns:

Animeul se termina cu victoria lui Allen si a lui Lenalee impotriva unui Akuma de Level 4.Manga continua animeul si inca nu s-a terminat.Batalia finala inca nu a inceput..deci..va trebui sa mai asteptam pentru a putea afla cine va castigawinking

| lunaamara explică (pentru JiHyun):

Imi poti da un site un sa urmaresc si manga (tradus in romana)?

| lunaamara explică (pentru JiHyun):

Unde*

| JiHyun a răspuns (pentru lunaamara):

Manga e tradusa in romana incepand cu capitolele care reprezinta finalul animeului..si pana la cap 189..momentan..le gasesti pe shinobi-fansub.com..eu acolo le-am citit in romana.iar restul cap.care nu sunt traduse in romana...le poti gasi in engwinking