| eu_2871 a întrebat:

Cum spun unui profesor cu care fac ore in particular ca nu mai vreau sa merg la el la ore intr-un mod elegant? urgent multumesc

5 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Nu mai vii la următoarea meditație și nu-i răspunzi dacă te sună

| MCRgurl a răspuns:

Imi pare rau,dar nu as mai vrea sa fac meditatii cu dumneavoastra deoarece simt ca nu da rezultate, sau daca nu, ii zici ca parintii tai nu prea mai au bani.zi una din asta chiar daca nu e asta

| andra1223 a răspuns:

Ii spui ca nu mai ai nevoie de ore in plus pentru ca nu are rost sa faci.te descurci mai bine la materia pe care o preda Cel putin eu asa am spus unei profesoare happy

| oanard174 a răspuns:

Depinde cauza pentru care nu mai vrei sa mergi la el la ore,am avut o problema foarte mare cu un profesor,de fapt el a avut o problema cu mine,ajunsesem inntr-un stadiu in care nu mai mergeam la orele lui, asta fara sa ii spun eu cumva. spune-i si tu cum crezi, cum simti.

| cosmy2013 a răspuns:

Buna ziua! Vreau sa va spun ca nu mai pot suporta cum predati, adica ma refer ca nu rezist de colegi ma scaie.Nu doresc sa-mi fac rau mie intelegeti?