| NemNUZ a întrebat:

Cum sterg o fotografie de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| NagatoTenseiHD a răspuns:

Astai simplu dai acolo jos unde scrie optiuni si dai pe Sterge aceasta fotografie.PliZzzz funda sunt nou cam luna asta am intrat pe siteu asta si m-am logat cu facebook asa ca plizz funda.

3 răspunsuri:
| Darcos a răspuns:

Sergyu dinamovistul "comunitar" a raspuns corect...
Merita funda si fara sa zica...

| Irinaaa13 a răspuns:

Cand dai click pe poza scrie pe ea jos optiuni ==>sterge aceasta fotografie sau intri in album dai editeaza albumul si o sa iti apara o caseta si scrie jos editeaza fotografiile si sterge albumul...dai editeaza fotografiile, iti apar fotografiile si sub ele sunt casute, bifezi casuta unde scrie sterge la fotografia care vrei sa o stergi si la sfarsit dai salveaza modificarilewinking Sper ca te-am ajutat happy

| carla26o a răspuns:

Mergi la editare album si langa scrie edit fotografi dai clik si bifez poza