| iusty12 a întrebat:

Cum sterg o fotografie de pe facebook? plzzz funda.big grin

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Céline7 a răspuns:

Buna,te duci la fotografie si da-i click pe ea, apoi te duci cu mausul in partea de jos a fotografiei si da-i al optiuni, si acolo o sa-ti apara: sterge aceasta fotografie, si dai acolo

| cypryan11 a răspuns:

Cand deschizi fotografia jos este optiuni langa eticheteaza si apesi pe optiuni si scrie acolo stergeti fotografia si dai click si gata

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Deci dai click pe fotografie ca să o deschizi pe tot ecranul și în dreapta sus de tot ai 3 puncte aliniate vertical adică de sus în jos, apeși pe ele și mai apoi apeși pe șterge fotografia sau delete și apoi confirmi stergerea

| Ciocolathaa a răspuns:

Intrii pe fotografie. Dai acolo jos unde scrie opţiuni, si dai pe ''Sterge această fotografie''. Sper ca te.am ajutat :*!

| geeanyna a răspuns:

Dai la fotografia respectiva si pe urma dai la optiuni si dai acolo sterge acceasta fotografie:happy