| MaryElen a întrebat:

Cum sterg o eticheta de pe o fotografie de pe facebook? Funda:*

3 răspunsuri:
| AlinRemi a răspuns:

Tii cu mouse ul pe eticheta si iti apare acolo (sterge eticheta), dai click si gata. Cred ca se mai poate si de jos la optiuni si e pe acolo iar la fel "sterge eticheta"

| Burnnin a răspuns:

Dai pe poza, si sub poza este Options dai click si dupa dai Report/ Remove Tag si bifezi I want to untag myself si gata.

| AlevAlv a răspuns:

Intri la poza publicata de respectiva persoana, iar mai jos sunt toate etichetele din poza[cu albastru] iti cauti numele si scrie in continuarea numelui "sterge eticheta" si dai click.
Funda