| mihai2092 a întrebat:

Cum sunt parintii vostri? Stiu ca e o intrebare cam... dar astept raspunsuri.

9 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Sunt niste parinti buni,dar totodata si destul de stricti in privinta multor lucruri,chiar daca uneori fac mutre ca nu-mi convine cate ceva, stau si ma gandesc ca este mai bine ca imi interzic unele lucruri, pentru ca ei imi vor doar binele.

| Biuka a răspuns:

In cea mai mare parte sunt neintelegatori. desi ma doare sa spun asta. Nu pot spune lucruri rele despre ei deoarece.
Totusi sunt parintii mei. Si cand am nevoie de un sfat ei mi-l dau. Cand am nevoie de bani. Ei mi-i dau. Ei imi asigura un acoperis deasupra capului. ma hranesc si imi dau tot ce au mai bun. Nu exista parinti perfecti. unii sunt mai duri. unii mai intelegatori. Ai mei sunt foarte exigenti. in ceea ce priveste invatatul`. dar ma rasplatesc pe masura. Ai tai cum sunt?

| Fluture a răspuns:

Pfoa...dificili. laughing
Si uneori severi in ce priveste scoala, dar nu exagerati.
De treaba[cand vor ei].
La mami trebuie sa fie totu' aranjat, pus la locul ei.
Iar la tati.tre sa mananc ciorba rolling on the floor

Hai ca nu vreau sa va stresezbatting eyelashes
papawavebig grin

| Casandra a răspuns:

Ocupaticrying

| mihai2092 explică:

Ai mei sunt buni, nu sunt chiar asa severi, nu ma pedepsesc, nu tipa la mine dar asta se intampla deoarece invat bine dar sunt cam zgarciti, desi invat bine la scoala cand ii rog sa ma ajute si pe mine cu niste bani sa imi iau o consola ceva ei zic ca nu am ce face cu ea/el desi nici nu stiu cum functioneaza. Vreau si eu sa fiu rasplatit pentru notele mele.

| blackrose269 a răspuns:

Enervant de grijuli,stresanti, uneori indulgenti, alte ori severi.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatal meu este un copil in chip de om matur,face greseli prostesti uneori straight face chiar nu pricep de ce dar imi mai da si sfaturi uneori
si mama mea nu e rabdatoare, nu intelege unele sentimente ale mele, si mi-e frica sa ma destainui de multe ori fiindca ma va crede visatoare in opinia ei dezechilibrata straight face
cam astia sunt parintii mei pe scurt
tu esti mai norocos?

| Anax13 a răspuns:

Sunt buni, ma rasfata mereu cand vreau si imi cumpara ce vreau trebuie doar sa iau note mari si sa am rabdare...

| XxVladyxX a răspuns:

Ai mei sunt indulgenti, de treaba si foarte intelegatori.