| Katgirl12 a întrebat:

Salutlove struck! Ce mai faceti? Bun deci. Nu e tocmai o intrebare folositoare mie:d Cine este emo?[ma refer la utilizatorii TPU]. As vrea sa-mi spuneti cati ani aveti si cum va cheama sau eu stiu daca aveti vreo porecla. In principiu as vrea sa va intreb Cum e viata unui adolescent emo? Pentru ca imi place foarte mult stilul si de ce nu poate poate am sa-l adopt si eu. As mai avea cateva intrebari pentru voi cei care sunteti emo. Ce spun parintii vostri despre felul cum va faceti parul sau machiajul sau eu stiu...hainele. Cum va considera cei care nu sunt emo de la scoala? Mersi anticipat:*. Astept raspunsuri cat mai multe si de ce nu si o funda.

Răspuns Câştigător
| yyo a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa iti spun eu nu sunt emo dar cunosc multe persoane iti dau eu exemple despre viata unui emo trebuie sa iti formezi o gasca mai bine zis pentru anumite activitati pe care le faceti impreuna ce le spun parinti? depinde de cum sunt ei pot fii ceva gen : copilul lui tati -copilul lui mami, rasfatatul familiei sau multe altele deci aici depinde de mediul in care a fost crescut fiecare bine inteles ca daca vrei sa te faci emo e usor dar cum si in ce sens e greu ( un emo este persoana aia care nu prea vb despre problemele lui, care se taie pe maini, care sta appe mereu suparat, care bea si fumeaza sau se drogeaza sunt multe, care poarta decat 2 culori cum ar fi : rosu si negru sau negru si mov doar culorile astea in special mult negru) oricum nu te-as sfatui sa te faci emo dar acum dupa bunul tau plac, dar mai intai iti spusei iti trebuie un grup de prieteni sa fie la felwinking