| TriXeE a întrebat:

Cum te poti uita pe internet la dolce sport live? eu am cutat pe internet dar nu am gasit

5 răspunsuri:
| sMecki1000 a răspuns:

Auzi eu vorbesc serios aici iti arata orice! sport.ro, dolce sport\1, 2 de toate se numeste:Sop Cast eu am vazut roland garros pe el! iti garantez

| Rollwo a răspuns:

Nu incerca Dolce sport live.Gasesti pana la urma cu greu, dar transmisia o au sub orice critica.Scrie pe google meciuri live, selecteaza Rusia - Cehia ( banuiesc ca asta vrei ) si o sa iti dea link-uri.Meciurile sunt comentate in Rusa dar e o transmisie excelenta.A da si e 2-0 pentru Rusia big grin.Bafta :-)

| ChidoriKing a răspuns:

Sa stii ca cei de la Dolce au bagat Dolce Sport 1 in lista de canale pentru o luna happyPe pozitia 101