| AbrudanIonut a întrebat:

Cum transfer credit de pe vodafone abonament pe vodafone cartela. Cel mai bun si explicativ raspuns are funda.

Răspuns Câştigător
| mihaita94 a răspuns:

Buna!
Ca sa poti transfera de pe abonament credit pe cartela cel mai simplu mod este sa intrii in meniul telefonului la sectiunea VODAFONE-->servicii-->reincarcare(asa este la mine, insa depinde si de telefon dar in mare asa este), dupa ce ai parcues acesti pasi trebuie sa cunosti ultimel 4 cifre din CNP-ul titularului de abonament pe care ti le va cere ca si parola, le introduci, apoi iti va cere sa alegi suma pe care vrei sa o reincarci (intre 4-100 euro), dupa care trebuie sa inroduci nr de telefon incepand cu 7(nu mai trebuie sa mai pui 0 in fata de ex 072******* ci 72********)
cam astia sunt pasii de parcurs!
fundita?big grinbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Apelezi de pe telefonul cu abonament *144# si apoi vei primi mesaje la care trebuie sa raspunzi. Important insa este sa stii parola abonatului Vodafone, care de obicei este formata din ultimele 4 cifre din CNP.
Succeswinking