| AlexandraApintiliesei a întrebat:

Cum trec nivelul doi la lady popular... la aia cu bucatar. am luat. sluhba am muncit dar nu stiu ce trebuie sa mai fac funda:X

Răspuns Câştigător
| Pau a răspuns:

Buna!
Te ajut eu daca vrei...da`mi user`ul si parola si te trec euwinking
Si stai linistita, nu am nevoie de contul tau pentru ca eu sunt apr in lvl 13 laughing

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DixieIsCrazy a răspuns:

La ce te referi? esti lvl 1 si vrei sa treci la 2?

daca da, trebuie sa mergi la discoteca, sa dai acolo jos unde scrie"firtreaza" si sa vezi daca ai noroc sa gasesti un iubit

trebuie sa cumperi 3 articole de la mall(nu conteaza de care)

trebuie sa mergi la salon sa-mi faci un coc roz,

si sa mergi in oras, sa dai click pe "biroul de locuri de munca"(in spatele discotecii), apoi sa dai la categoria cursuri si dupa aia si apoi sa dai click pe cursul de bucatar

dupa ce ai dat click pe cursul de bucatar, trebuie sa astepti o zi sa treci cursul, si dupa aia ai terminat scopul

plzzzplzzplzz fundita ca te-am ajutatapuppy dog eyes

| DaDaDa a răspuns:

Da-mi parola ta si te trec de 10 nivele, ca eu sunt la 25