| BloodyHuman a întrebat:

Cum tunez masini la nfs Most Wanted am inteles ca trebuie sa intru la carear dar nu gasesc imi apare decat quick race si chalenge series imi puteti spune unde sa dau ca sa gasesc carear dau funda mare raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| TheK0smy a răspuns:

Tre sa fie si cariera neaparat. daca nu jocu nu e bun poate fi un demo dar daca gasesti carerira intri in joc si te duci la garaju galben care iti apare pe gps, intri acolo si iti apar mai multe performace, vinils etc si de acolo o faci(crede-ma am terminat jocu de cinci ori)... funda...

2 răspunsuri:
| BloodyHuman explică:

Mda scrie cai demo da am vazut pe acolo pe unii cu tunate.

| cosmin152004 a răspuns:

DA dar cum intri de pe ce tasta?