| Darkkfruit a întrebat:

Cum v-ati petrecut sfarsitul lumii?

14 răspunsuri:
| TheLegion a răspuns:

Pai pur si smplu am stat pe afara, pe la pc si le-am spus la toti pe mess" am muritrolling on the floor"

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

laughing am dormit ca a fost la 4 dim xD

acum suntem pe jupiter sau uranus xDlaughing

| Agapimu a răspuns:

Dormind, nu-mi spune ca tu ai stat cu spinul in c*r ca vine sf. lumiilaughing)

| mgtow a răspuns:

Dormind.

| Satisfaction a răspuns:

Vorbind la telefon si am realizat ca am murit dar nu de moarte ci de ras...atata am ras aseara.doamne. Tu cum ti l-ai petrecut?

| Angiutssa a răspuns:

Am murit, nimic special.

| Cineva3 a răspuns:

Pai am dormit cu gandul ca voi ajunge pe o alta planeta dar uite cami-au dus si calculatorul super!laughinglaughing

| Iiiiioana a răspuns:

Pe acasa laughing

| Asyul95 a răspuns:

Ma vezi moarta sau ce bai ai? mereti in *** mei daca credeti in asta, sunteti pr***i rau, care cred.eu v-am explicat foarte bine ca nu o sa vina.baaa,da voi sunteti ***** de va ca***i pe voi!
Uaaaaa.domne oare de ce m-am inscris la tpu.mamaaa.

| CryssCrySta a răspuns:

Debia atunci am adormit cu 2 ore inainte de plictisala si nu m-a luat dracu pentru ca m-am trezit acum in dimineata asta.

| Raul_7987 a răspuns:

Frumos. M-am uitat la un film si dormit.

| Bylok a răspuns:

Dormeam bustean dupa o zi in care s-a lasat cu exces de alcool laughing
Ce naiba... odata e Constantin si Elena laughing

| winchesters a răspuns:

Am fost p-afara happy

| Frunziix3 a răspuns:

Pe afara singura.sad