| Fineness a întrebat:

Daca ati afla ca peste o ora vine sfarsitul lumii, ce reactie ati avea si cum v-ati fi petrecut timpul ramas?

Răspuns Câştigător
| JuliaR a răspuns:

Clar as lua-o ca pe o gluma si m-ar surprinde. Dar, poate ca le-as spune celor din viata mea ce simt pentru ei, as da glas celor mai ascunse sentimente si probabil ca as mai rani cateva persoane pentru ca as face cateva lucruri pe care acum nu le fac din cauza urmarilor lor laughing dar apoi as cauta sa imi cer scuze atat pentru atunci cat si pentru prostioarele pe care le-am mai facut din cand in cand prietenilor, colegilor si celor dragi. Altceva nu stiu ce as putea sa mai fac intr-o ora laughing dar cred ca daca puneai mai mult, ne era mult mai greu sa spunem ce am face. numai bine!; x

21 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

N-as avea GandRatacitor, nicio reactie, m-am cam saturat de tipul asta de intrebari repetitoare.

| NoChanceForUs a răspuns:

Aș pleca cu bicicleta la mama dracu', unde aș 42 de joint-uri.
None reactions.

| FucktheSystem a răspuns:

Mă îmbătam încât să intru în comă alcoolică așa măcar n-aș mai simții nimic.

| MeScorpion a răspuns:

M-as panica rau de tot si as trage 1 kg de praf.

| mgtow a răspuns:

Cred ca m-as bucura asa stiu ca nu mai traiesc cu supararea pe care o am, timpul ramas l-as petrece acasa.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ma-si sinucide sa nu mai chinui la sfarsitul lumii.

| daniella9805 a răspuns:

Pai...1.nimeni nu stie cand va fi sfarsitul lumii...dar sa zicem ca prin absurd s.ar sti asta probabil ca mi.as suna totii prietenii si le.as spune cat de mult ii iubesc si ca le multumesc pentru tot timpul pe care l.am pertecut impreunalove struck, iar apoi as sta cu familia mea restul timpului ramas incercand sa fim cat mai optimistit:X

| XxXxAlessiaXxX a răspuns:

Buna Cred ca as aduna toate rudele langa mine si as plange incontinu.

| bendis92 a răspuns:

As rontai floricele in timp ce se intampla toate astea laughing

| AmelyRain a răspuns:

MARS LA CACAT CU ADIDASI TAI!

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

As profita de ultimele momente de viata, le-as spune celor dragi ca ii iubesc si ca ii voi iubi si in cealalta viata.mi-as imbratisa prietenele si le-as spune tot ce am facut impotriva lor(desi nu s`a intamplat), i`as da un ultim sarut prietenului meu, as strange in brate tare si as saruta`o si i`as spune ca o iubesc surorii mele, si m`as uiti alaturi de cei dragi printre amintiri(poze, fotografii, filmulete)
As fugii cu cei apropiati pana in ultimul moment de viata

Succes

| ROB3RT89 a răspuns:

Pai in primul rand mi-as imbratisa parinti/rudele apoi mi-as lua ramas bun de la prieteni... Apoi daca mai ramane timp, mai merge un sprithappyDe unde te-ai inspirat tu sa pui intrebarea asta? Ai vazut ultimu anunt de la nasa? Cica ne loveste un asteroid, cometa elenin ne curutalaughing

| Cita a răspuns:

Le-aș spune părinților că-i iubesc și i-aș îmbrățișa, după care aș fugii cu prietenii mei până în ultimu moment, încercând să supraviețuim.

| LexieD a răspuns:

Le-as spune celor dragi ca ii iubesc si as merge in oras cu baiatul de care imi place si i-as spune ca il iubesc si in ultimul moment de viata l-as sarutabig grin
Macar in ultimele momente de viata sa avem parte de iubire.

| abcdc a răspuns:

M-as duce la baiatul pe care il iubesc si i-as spune adevarul, si anume ca il iubesc de mult si de abia acum am avut curajul sa-i spun! stupid, stiu.happy

| Panteraa a răspuns:

Nu as face nimic. dar as lasa un mesaj in care scriu k ii iubesc pe toti, si prieteni si dusmani.

| anonima5682651 a răspuns:

Nu stiu as profita de ea

| lllullla a răspuns:

Eu mi-as suna toti apropiatii si cunoscutii, le-as spune ca-i iubesc ca o sa-mi fie dor de ei. mi-as cauta prietenii, familia si am petrece impreuna sfarsitul lumii, langa un laptop dand referesh din min in min pe site-ul antena3!

| CharlesCharmichael a răspuns:

As merge la prietena mea acasa

| arhangheluldureri a răspuns:

Ce sa zic as imparti timpul ramas in 2 parti. 1 o juma de ora as merge si as fura de peste tot ca sa am ce nu am putut avea pana acum sa simt adevaratul lux 2 As petrece cealalta juma de ora cu familia si mias astepta opstescul sfarsit am glumit. M-as ruga la Dumnezeu ca sa ma ierte ca am raspuns la asa o intrebare cand vine sfirsitul lumi doar DUMNEZEU STIE Iar daca crezi in el ce ai facut tu acum este o intrebare paradoxala la care nu se poate raspunde Iar daca nu crezi poti raspunde inseamna ca esti ateu revenitiva oameni buni