| DarkSkittles a întrebat:

Cum va imaginati ca sunt eu? varsta, caracterul, culoarea parului, a ochilor etc.

Răspuns Câştigător
| ZuzaTA a răspuns:

Heylove struck Dupa intrebare... n'ai mai mult de 11-12 ani. sincerwinking si nu stiu. par brunet, ochi caprui... cred ca laughing

4 răspunsuri:
| DinaraStakhovska a răspuns:

Buna.Cred ca esti nascuta pe 4.04. 1997 cred. D: ai parul brunet si ochii caprui?

| DarkSkittles explică:

Raspunsul corect e par saten ondulat, ochi caprui...11 ani, perfectionista! si cel mai apropiat raspuns e a lui Dydy.

| emima a răspuns:

14 15 ani satena ochi caprui sau verzi

| xManiaC a răspuns:

Dc sa ne imaginam cum arati?big grin