| xNoOLiMiTsX a întrebat:

Cum va petreceţi timpul liber?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

In mare parte aici, pe TPU thumbs up

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Odihnă!
Pa, pa.

| mafi5 a răspuns:

Buna
pai, ma scol la televizor, mananc, pe afara, la calc, vb pe mess, ask muzica, joc, manc, afara(pana la 08:00, ma culc

| Anonim21321 a răspuns:

Jucand conquiztador, vorbind cu prietenii, iesind la o plimbare, la cumparaturi, imi probez hainele mai noi sa vad cu ce o sa ma imbrac ziua urmatoare.si mai multe

| Aviiana a răspuns:

Merg in parca, la mall, stau pe calculator, ies cu prietenii, mananc ceva laughing, beau ceva laughing (nu bautura laughing ), ma joc si...cam atat.

| danaalexa a răspuns:

Stau dorm ies dansez cant asc muzica ma dau pe leagan ma joc cu animalele ma duc la petreceri imi bat joc pe mess ma uit la filme imi fac scenete amuzante in minte critic persoane mananc ma uit la televizor ma duc la plaja ma duc la suc ma prostesc visez imi imaginez diferite lucruri si ma pun in diferite situatii ma gandesc cu ce sa-mi ocup timpu sar in pat ma dau cu rolele ma joc pe calculator

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Bicicleta, bere, prieteni, muzica, calculator, relaxare - suna simplu dar nu estehappy

| George1510 a răspuns:

Pai TPU, mess, fotbal cu baietii si ping-pong cu tata (mi-am luat masa!) big grin

| Aliyaa a răspuns:

Mananc, stau la calculator(navighez pe net, stau pe mess), merg in parcuri, la strand, in mall, ma plimb, ascult muzica, ma uit la tv...