| anonim_4396 a întrebat:

Cum va petreceti timpul liber in vacanta de vara?

Răspuns Câştigător
| Pufo a răspuns:

Deoarece de cand ma stiu mi-am petrecut vacantele lenevind...anul acesta mi-am facut o lista de lucruri pe care sa le pot invata (sau face) pana la inceputul scolii big grin
1. Sa invat sa ma machiez bine bine!
2.Sa mai fac rost de un sims2! (poate si sims 3) Off topic: nu am mai jucat sims de 10 luni :O
3. Sa invat sa inot (rusinica mie ca la varsta asta nu stiu tongue)
4.Sa imi las unghiile mari mari mari!
5. Sa invat sa fac modele de unghii!
6. Sa ma intalnesc cu colegii ( cel putin 3 oriwinking )
7.Sa imi fac breton ( nu am mai avut breton de la...4 ani O_O )
8.Sa invat sa dansez! ( cha cha cha un doi cha cha cha un doi laughing )

Poti sa iti faci si tu unawinking e chiar foarte distractiv sa o compui.si mi-am mai lasat si niste locuri libere.o mai completez in vacantawinking

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am concediu, nu vacanță. Voi vedea atunci!
Pa, pa.

| Mihaela a răspuns:

Hei.
Pai, din pacate vacanta mea incepe abia dupa 22 iunie, pentru ca sunt a VIII-a, si dau examenele.
M-am apucat acum jumatate de an sa scriu o carte, si cred ca toata vara o sa scriu la ea. Sper sa o gat, si pana in toamna sa fie publicata! Doamne ajuta!
Probabil ma duc in Oltenia la bunica mea, si la cateva rude.
Cred ca ma duc in Bucuresti sa ma intalnesc cu actrita mea preferata.
O sa ies in oras cu colegii.
Si cam atat.
Oricum, cel mai important pentru mine e sa-mi public cartea! Ar fi o adevarata realizare!
Tu cum ti-o petreci?
Numai bine si distractie placuta!

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Buna! eu vara aceasta am sa ma duc la mare si la bunici! nimic mai mult! ca in fiecare an! am sa ma mai joc si cu prietenii, mai ies in parc si altele.tu?

| Meryem027 a răspuns:

Pff,lista e lunga.Plimbari prin oras cu prietenii,strand,mare,munte, petreceri, inclusiv nunti, shopping...de toate. Intr-un cuvant distractie.Doar am muncit tot anul scolar, vara e doar a mea si o planific dupa bunul plac. Si daca tot se apropie cu pasi repezi, iti doresc si tie o vacanta placuta si sa te distrezi!

| BadCliché a răspuns:

1) invata sa faci bratari. iti ia un pic timp dar e chiar distractiv si le poti vinde daca inveti sa le faci bine! smug
2) invata cum sa te machieziihappy
3) fa-ti un blogg[poti scrie in el jurnal virtual,ideei,sfaturi, povesti, poezii etc] thinking
4) participa in taberee, sau mergi la diferite activitati big grin
5) distreazate cu prietenii si faceti poze multe!laughing
6)DISTREAZATE CUM POTI

bafta :*

| Mydy a răspuns:

Salut, acum in iunie am ogramada de excursii la herculane, sibiu, saliste si inca cateva iesiri pe la gratar sau ceva... apoi vine mama mea si ne ducem pe la cluj la o matusa dupa care plecam in Italia pana la sfarsitul verii. Tu?