| irina222 a întrebat:

Cum va petreceti timpul liber in vacanta, si in timpul scolii? Care este programul dumnevoastra?

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna!happy
In timpul scoli sunt cam aglumerata laughing Teme...invatat big grin Ies cam rar la plimbare happy Mai stau pe mess cand termin de invatat...citescbig grin Stau la tv big grin
In vacanta e minunat love struck Ies toata ziua afaralaughing Merg la cumparaturi love struck Stau pe net, la tv...big grin

| User a răspuns:

Difera doar faza cu sculatu' (in timpu' scolii la 6:30, iar in vacanta "cand vrea muschii mei")

| nobody_9468 a răspuns:

Ehhh...multi va sculati m'ai devreme, eu ma scol pe la 10 si in timpul scoliitongue in vacanta imi planific totul, adica azi am chef sa stau pe net all day, maine ma ocup de gatit, poimaine merg la bunica'mea pe dupa blocuri, insa pe frigul asta nu ies nicaieri, asta la vara!

cand merg la scoala...pai,dorm pana la 9-10-11 ma imbrac, plec pe la 7 ajung acasa, ma m'ai it la tv, m'ai intru pe net si m'ai si invat pana pe la 12happy

baftabig grin

| Ekkaterinna a răspuns:

In vacante ies la plimbari in oras... iar in timpul scolii nu prea am timp liber. teme, teze, teste alea alea

| andrew_9324 a răspuns:

Sunt half dead, m am pricopsit cu o gripa urata si stau de 5 zile in pat, dorm non-stop, oricum vacanta e pe terminate, chiar astept cu nerabdare ziua de luni sa parasesc resedinta, dar pana atunci se pot intampla multe happy. PS. poate imi depasesc ultimul record 39 cu 5. ^^

| pretty27girl a răspuns:

In vacante sunt afara liberaa, uneori chiar si in weekend-uri, dar in timpul scolii foarte aglomerata, abia ca pot ca deschid calcu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undeva singur si fara sa stie nimeni.De ce ai sti tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi singurele diferente ar fi ca: la scoala ma trezesc la 7 fara un sfert-in vacanta pe la 10, si in timpu` scolii trebuie sa-mi petrec dupa-amiaza cu temele, pe cand in vacanta cu prieteniiwinking.