| cristinna23 a întrebat:

Cum va simtiti acum, inainte cu 2 saptamani de vacanta de vara? happy funda+vot

Răspuns Câştigător
| katherine09 a răspuns:

Eu una ma simt foarte foarte bine. Sincer asteptam vacanta asta de cand am inceput anul laughing. Mai ales ca la anul voi fi clasa a 12-a si in urmatoarea vacanta voi fi preocupata cu bacul si cu inscrierea la facultate voi profita din plin de aceasta vacanta.

3 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Foooarte obosită.

| AnneBre a răspuns:

Intr`al noulea cer.big grin

| ShaDoW11 a răspuns:

Eu nu prea bine, sunt clasa a8a si abia acum realizez ca o sa ma despart de colegii mei sad si nu o sa ii mai vad in fiecare zi, acum o sa intru la liceu si cine stie ce colegi nimeresc, desi sunt sigur ca voi nimeri multi tzigani, cocalari si pitzipoance.