| cockie_green a întrebat:

Cate saptamani mai avem pana la vacanta de vara?

11 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Depinde in ce clasa esti. Cei din clasele I-VIII mai au 8 saptamani, adica pana pe 11 iunie, iar elevii de cls. a IX-a, a X-a si a XI-a de la licee cu profil tehnologic, continua cu practica dupa 11 iunie pana la 11 iulie.

| Vizitiul a răspuns:

Vacanta de vara incepe la data de 11 Iunie. Mai sunt 7 saptamani.

| Glamour612 a răspuns:

8 saptamanihee hee

| gabryel a răspuns:

Corina, pe bune, e adevarata asta cu practica pana pe 11 iulie? daca da e nasol, e chiar bataie de joc, cu ce am gresit noi sa ne tina la practica atat timp? suntem noi devina ca fac ei atatea greve? normal pana pe 11 iunie ar trebui sa invatam dar cu grevele astea cred ca ne cheama pe toti sa recuperam in vacanta de vara cateva zile.

| Shift a răspuns:

8 cu tot cu asta big grin
Cel putin asa imi „sopteste" mie calendarul laughing

| Marian™® a răspuns:

Mai sunt 7 saptamani

| dianna_8858 a răspuns:

2 lunihappy:X

| rZv995 a răspuns:

Cam 4 luni de zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7 saptamani jumate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calculeaza

| sbk a răspuns:

Prea multe 8