| ralucaralu a întrebat:

Cum vad in ce grupuri sunt pe facebook? Imi apar acolo cateva dar unul lipseste. Daca ma sterge cineva dintr-un grup, sunt anuntata? Cum vad grupurile unui prieten?

1 răspuns:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Cand esti logata in contul tau, in partea stanga sunt grupurile din care faci parte.Cu siguranta ai fost stearsa de adminul acelui grup si ti-a fost transmisa o notificare in acest sens.Din pacate nu ai cum sa vezi grupurile unui prieten, singura varianta posibila este sa te loghezi pe contul lui.