| Cineva5 a întrebat:

Cum vi s-a parut prima zi de scoala? Funda!(dar vreau si argumente nu raspunsuri de genul "frumoasa")

Răspuns Câştigător
| scully a răspuns:

Am fost surprinsa sa vad cat de mult s-au maturizat colegii (fizic ca psihic...) si profesorii au aceleasi fete plouate. in clasa ni s-a furat cosul de gunoi, deci, totul e monoton.
cel putin nu mai sunt aia de-a 12a care radeau de noi incontinuu.

5 răspunsuri:
| PisicuteiîiPlaceSaFacaPoze a răspuns:

A fost bine.Mi-am revazut colegii care sunt la fel de nebuni tongue cum ii stiam. Festivitatea nu a durat mult, iar cand s-a terminat am iesit cu colegii in parc si am facut poze. big grin

| Eveeee a răspuns:

Deci sincer a fost superr :X am avut emotii fff mari pentru ca era sk noua si n-am mai putut dar dupa ce m-au vazut colegii sau purtat f frumos cu mine si a fost superr nu m-am asteptat de abia ajtept sa fie maine si apr asa te distrezi cu ei :X a ta cum a fost?

| iflirius a răspuns:

Pai fost foarte dagutza... voiam sa stau in prima banca la fereastra dar nu a fost de loc asa asta m`a suparat cel mai rau in rest a fost super ok!batting eyelashes

| andreutzapissycutza a răspuns:

A fost o zi frumoasa pentru ca mi-am revazut unii colegi, am aflat ca ni s-au mai schimbat din profesorii aia rai cu unii mai buni
la tine cum o fost

| iSophie a răspuns:

Păi... a fost ok, m-am împrietenit cu noii mei colegi, am făcut schimb de adrese de mail si de numere de telefon. Mi-au dat manualele, apoi orarul pentru mâine și ne-au lăsat să plecăm acasă.