| gabigaby0 a întrebat:

Cum vi se pare Acer Cloud Mobile S500?

6 răspunsuri:
| NopeCheers a răspuns:

Ok dupa parerea mea dar se merita mult mai bine un Samsung.

| y0nutz3ly a răspuns:

Misto

| MihayJupanu a răspuns:

Este bun telefonul, eu ti-l recomand si eu am unu exact la fel si merge foarte bine / sper ca te-a ajutat sugestia mea

| FsH a răspuns:

Folii si Huse pentru smartphone, inclusiv pentru Acer Cloudmobile S500 gasesti aici : http://www.foliisihuse.ro/ro/71-acer-cloudmobile-s500

| Jocker_Vlad_1997 a răspuns:

Partea slaba e bateria care nu face fata ecranului hd dar in rest super tare, mai ales pretul...199 e la liber la Orange... [ nu mai e in stoc]. chiar daca are bateria mica si doar 8 gb memorie. pare destul de bun in restwinking

| gabigaby0 explică (pentru Jocker_Vlad_1997):

Am observat, daca te joci bateria nu tine mai mult de 3 ore 4...